Eski İYİ Parti Milletvekili Yanıkömeroğlu, CHP’ye katıldı

Eski İYİ Parti Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, istifasının ardından CHP’ye katıldı. Yanıkömeroğlu'nun rozetini grup toplantısında Özgür Özel taktı. Gençlere partiye üye olma çağrısı yapan Özel, Muhammed ve Mustafa adlı ikiz kardeşlere de parti rozetini takdim etti.

Büyütmek için resme tıklayın

CHP lideri Özgür Özel, yerel seçimlerden birinci parti çıktıktan sonra partisinin Meclis’te kapalı olarak yaptığı grup toplantısında CHP’ye yeni milletvekillerinin katılabileceğinin mesajını vermişti.

İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen vekil Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu’nu rozetini, CHP grup toplantısında Özgür Özel taktı.

MUHAMMED VE MUSTAFA DA CHP ÜYESİ OLDU 

Özel, grup toplantısında Muhammed ve Mustafa adlı ikiz kardeşlere de parti rozeti taktı. Özel, gençlere üye olmaları çağrısı yapması üzerine izleyiciler arasından bir genç “Başkanım gelebilir miyim?” diye sordu. Özel, “Üye olmaya mı?” diye sorunca, genç “Evet” cevabını verdi. Özel, Muhammet isimli genci kürsüye davet etti. Gencin bir de ikizi olduğunu öğrenen Özel, Muhammet’in ikizini de kürsüye davet etti.

‘İLK ÜYEYE GENEL BAŞKAN ROZETİ YAKIŞIR’ 

Muhammed ve Mustafa adındaki ikiz kardeşler grup toplantısında, canlı yayında CHP’ye üye oldu. Özel’in dakikalar önce duyurduğu üye kampanyasının ilk üyesi olan Muhammet’e “İlk üyeye Genel Başkan rozeti yakışır” diyen Özel kendi rozetini çıkararak Muhammet’e taktı. Kardeşi Mustafa’ya da Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik’in rozeti takıldı.

24 Nis 2024 - 17:36 - Gündem