Didimliler Aleyna Tilki konseriyle coştu

AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak, Aleyna Tilki konseriyle ilçeye coşku dolu bir gece yaşattı. 

Didimliler Aleyna Tilki konseriyle coştu
Didimliler Aleyna Tilki konseriyle coştu
+1
Video için play'e tıklayın

Didim Cumhuriyet Kent Meydanı, AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak’ın sayesinde unutulmaz bir müzikal şölene ev sahipliği yaptı. AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak'ın öncülüğünde düzenlenen Aleyna Tilki konseri, ilçe sakinlerini bir araya getirerek coşkulu bir atmosfer yaşattı. Gençlerin ve müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde pop müziğin genç ve başarılı ismi Aleyna Tilki, unutulmaz performansıyla kalabalığı adeta coşturdu.

Didim'de yerel seçimlere sayılı günler kala gerçekleştirilen konser, AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak'ın gençlere ve ilçe halkına moral ve motivasyon sağlamak amacıyla düzenlediği bir etkinlik olarak dikkat çekti. Kabak'ın girişimleriyle organize edilen Aleyna Tilki Konseri, ilçenin Cumhuriyet Kent Meydanı'ndan müzikal şölene sahne oldu. 

Konser öncesinde alanda toplanan binlerce Didimli, Aleyna Tilki'nin performansını heyecanla bekledi. Gençlerin enerjisi ve coşkusuyla dolu olan meydan, Tilki'nin sahneye çıkmasıyla daha da doldu taştı. Tilki, sahnedeki enerjisiyle izleyicileri mest ederken, birbirinden hit şarkılarıyla geceyi unutulmaz kıldı. Konser boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Tilki, Didimlilere unutulmaz bir müzikal ziyafet yaşattı.

Etkinliğe katılanlar, AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak'a teşekkür ederek, ilçeye böyle bir organizasyon yaşattığı için memnuniyetlerini dile getirdiler. Didim Cumhuriyet Kent Meydanı'nda düzenlenen Aleyna Tilki Konseri, Didimlilere unutulmaz bir gece yaşatırken, seçim atmosferine de renk kattı. AK Parti Kabak'ın girişimiyle organize edilen konser, ilçe sakinleri arasında birlik ve beraberlik duygularını pekiştirirken, Kabak’ın halka yakınlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

29 Mar 2024 - 23:51 - Gündem