Başkan Ömer Günel’den ASKİ'ye teşekkür ziyareti

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) şantiyesini ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi. ASKİ ekiplerinden Kuşadası genelinde yürütülen altyapı çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Ömer Günel, “Görevde olduğum 5 yılda sizlerle uyum ve iş birliği içerisinde çalıştığımız için başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olmak üzere hepinize teşekkür ederim” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Kuşadası’nda, Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi arasında sağlanan uyum ve iş birliği, 5 yılda kente her alanda hizmet olarak geri döndü. Bu kapsamda ASKİ ekipleri, Kuşadası’na yaptıkları yatırımlarla başta Davutlar Mahallesi olmak üzere birçok farklı bölgenin kanalizasyon ve içme suyu hattı sorunlarını çözdü. İki belediyenin omuz omuza çalışmasıyla farklı noktalarda gerçekleştirilen altyapı yatırımları, Kuşadalıları da memnun etti. Başkan Ömer Günel, Değirmendere Mahallesi’nde bulunan ASKİ şantiyesini ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi.

Kuşadası Belediyesi’nin 5 yıl boyunca Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle her alanda uyum yakaladığına dikkat çeken Başkan Ömer Günel, “Göreve geldiğimiz günden bu yana kentimizde ciddi çalışmalar yürüttük. Bu çalışmalarımızın çoğunu Aydın Büyükşehir Belediyemizle birlikte gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyesi ile uyum kentimize her alanda çok şey kazandırdı. Başlattığımız değişim rüzgârı  ikinci 5 yıllık hizmet dönemimizde de güç birliğiyle devam edecek. Başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu olmak üzere tüm ASKİ ekiplerine teşekkür ederim“ diye konuştu.

 

19 Mar 2024 - 13:06 - Gündem