"Açık ve net'tim, Mustafa Savaş'ın yanındayım"

Cumhur İttifakı AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Didim’de, Didim önceki dönem Belediye Başkanı Mümin Kamacı’ya sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Seçim çalışmaları kapsamında Didim’de İş insanları, inşaat mühendisleri, mimarlar ve inşaat sektörünün temsilcileriyle yaptığı toplantının ardından AK Parti Didim İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar yemeğine de katılan AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, CHP'nin ilçedeki efsane ismi olan ve 3 dönem aralıksız Belediye Başkanlığı yapan Mümin Kamacı'yı da işyerinde ziyaret etti. Ziyarette Kamacı ile bir süre hasbihalde bulunan Savaş, bu dönem Aydın’da seçimleri kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu söyledi. Geçtiğimiz dönem AK Parti’nin Didim Belediye Başkan adayı olan Kamacı, Savaş’a seçimlerde başarı dilemesinin ardından yaptığı açıklamada, “Açık ve net Mustafa Savaş’ın yanındayım” dedi.

SAVAŞ İLE KAMACI’NIN SAMİMİYETİ YÜREKLERİ ISITTI

Savaş’a Kamacı’ya gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Kadri Kabak, Ak Parti Didim İlçe Başkanı Sebahattin Akkuş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri de eşlik etti. Savaş ile Kabak’ı beraberindeki heyet ile kapıda karşılayan Kamacı'nın sohbet esnasında Savaş ile ellerini kaldırarak çak yapması ikili arasındaki dostluğu ve samimiyeti bir kez daha gözler önüne serdi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Kamacı ile yerel seçimler üzerine sohbet eden Savaş, bu dönem gerek Didim ve gerekse Aydın Büyükşehir’i AK Belediyecilik ile tanıştıracaklarını söyledi. Didim’in yıl 12 ay turizmle kalkınması noktasında yerelle iktidarı buluşturmanın önemine dikkati çeken Savaş, ilçede Kadri Kabak’ın göreve seçilmesinin ardından Aydın Büyükşehir Belediyesi ve iktidarın desteğiyle hayata geçirecekleri projelerin ilçeye kısa sürede büyük ivme kazandıracağını kaydetti.

“AYDIN İÇİN MUSTAFA SAVAŞ’IN VİZYONUNA GÜVENİYORUM”

Savaş’ın sonuna kadar yanında olduğunu kaydeden Kamacı yaptığı açıklamada ,”Açık ve net Mustafa Savaş’ın yanındayım. Mustafa Savaş’ın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin Aydın ve Didim’e her yönden büyük sıçrayış yaşatacağına yürekten inanıyorum. Kendisi için hemşerilerimizin bu dönem yüksek teveccühü söz konusu. Bunun sandığa yansıyacağından da en ufak bir şüphemiz yok. Çıktığı yolda kendisine başarılar diliyoruz. Aydın için Mustafa beyin vizyonuna ve Aydın için çabasına, mücadelesine güveniyorum. Büyük yatırımlar ve güzel hizmetler sunacağından şüphem yok. Mümin Kamacı olarak Mustafa beye desteğim açık ve nettir. Flu değildir” ifadelerini kullandı.
Kamacı’ya desteği için teşekkür eden Savaş, 1 Nisan sabahı Aydın ve Didim için güzel bir geleceğe uyanacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

13 Mar 2024 - 23:38 - Gündem