Kadri kabak’a sevgi seli... Didim’de değişim çok yakın

Didim’de başarılı bir seçim dönemi geçiren ve farklı bir çok kesimin takdir ve desteğini alan Kadri Kabak, 8 Mart dünya kadınlar gününde Seçim Koordinasyon Merkezi önünde vatandaşlara seslendi.

Kadri kabak’a sevgi seli... Didim’de değişim çok yakın
Kadri kabak’a sevgi seli... Didim’de değişim çok yakın
+2
Haber albümü için resme tıklayın

(wwa.gazetememleket.com)- Didim'de başarılı bir seçim dönemi geçiren ve geniş bir kesimin takdir ve desteğini kazanan Kadri Kabak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Kadri Kabak, kadınların toplumdaki önemine vurgu yaparak, onların güçlendirilmesi ve haklarının korunması gerektiğini belirtti. Ayrıca, kadınların siyasette daha fazla temsil edilmesi ve etkili bir şekilde söz sahibi olmalarının önemine değindi.

Konuşmasında, çeşitli kesimlerden gelen desteklerin önemine de değinen Kabak, toplumun farklı renklerinin bir araya gelerek ortak bir gelecek için çalışmasının önemine dikkat çekti. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, Didim'in potansiyelini en üst seviyede kullanacaklarını belirten Kabak, herkesin katkısının önemli olduğunu ve herkesin sesinin duyulacağı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini belirtti.

Vatandaşların yoğun ilgi ve coşkuyla katılımı ile görkemli bir atmosferde gerçekleşen gecede, Cumhur İttifakı teşkilatlarının ve meclis üyelerinin tam kadro olarak katılması, birlik ve beraberliğin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Halkın değişim isteğinin her geçen gün artarak dip noktasına ulaştığına dikkat çeken Kadri Kabak, 31 Mart akşamı sandıkları patlatarak Didim’in uzun süredir içinde bulunduğu fetret devrinden çıkaracaklarını ve Didim için artık yeni bir dönemin başlayacağını açıkladı. 

10 Mar 2024 - 00:16 - Siyaset