Başkan Ömer Günel, vizyonu ile iktidar kanadından da tam not alıyor

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, vizyoner yatırımları ve projeleri ile hem iktidar kanadından hem de muhalefetten tam not almaya devam ediyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Son olarak, AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen Turkuvaz Medya Grubu'nun düzenlediği Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödülleri'nde "İnovatif Turizm Yatırımı Ödülü"ne layık görülen Günel, Kuşadası'nı yeniden turizmin devler ligine taşıma başarısını göstermesinin yanı sıra geniş kesimlerden takdir toplamasıyla da bir adım öne çıkıyor.

DİĞER BAŞKANLARA DA ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

Lütfü Suyolcu Kent Meydanı ve Kampinova projeleri ile bu ödüle layık görülen Günel, ödülünü Yeni Asır Genel Yayın Yönetmeni Ercan Demir'in elinden aldı. İkinci kez bu ödülü almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Günel’in, yeni dönemde de Kuşadası'nın geleceği için ilgili bakanlıklardan destek alma adına temaslarda bulunmaya hazır olduğu konuşulurken, parti rozeti değil, hizmet rozeti" takma anlayışı, diğer başkanlara da örnek gösteriliyor.

Günel'in Kuşadası'na kazandırdığı projeler ve yatırımlar, gelinen noktada sadece muhalefet kanadında değil, iktidar kanadında da takdirle karşılanırken, yeni dönemde de ilçeye önemli yatırımlar kazandıracağına inanılıyor.

02 Mar 2024 - 13:08 - Siyaset