Başkan Ömer Günel: “Karaova hizmetle bizim dönemimizde tanıştı”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Karaova Mahallesi’nde bulunan seçim ofisinin açılışına katıldı. Bölge sakinleri tarafından büyük bir sevgiyle karşılanan Başkan Ömer Günel “Görevde olduğum 5 yılda ayrım gözetmeksizin tüm mahallelere eşit hizmet götürdüm. Bugüne kadar yazlıkçılar yaşıyor diye yatırım yapılmayan Karaova, hizmetle bizim dönemimizde tanıştı” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Karaova Mahallesi seçim ofisinin açılışında partilileri ve hemşehrileri ile buluşan Başkan Ömer Günel, kentte 5 yıl boyunca yaşama geçirdiği hizmet ve projeler ile ilgili olarak bilgi aktardı. Vatandaşlardan gelen talep, sorun ve önerileri de dinleyen Başkan Ömer Günel, Karaova Mahallesi’ne verdiği sözlerin birçoğunu yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

“BUGÜNE KADAR HEP İHMAL EDİLDİ”

Bölgede yazlıkçı olarak yaşayan nüfusun yoğun olması sebebiyle Karaova Mahallesi’nin bugüne kadar hep ihmal edildiğini belirten Başkan Ömer Günel, “Bizden önceki belediye başkanları ‘burada yazlıkçılar yaşıyor. Dolayısıyla seçimde bizim için oy kullanmayacaklar’ mantığıyla hareket edip Karaova’ya yatırım yapmadılar. Ancak ben görevde olduğum 5 yılda ayrım gözetmeksizin tüm mahallelere eşit hizmet götürdüm. Bugüne kadar yatırım yapılmayan Karaova, başta doğal gaz olmak üzere hizmetle bizim dönemimizde tanıştı. Karaova’ya 16 milyon 682 bin TL yatırımla 5 kilometre yeni yol kazandırdık.  Kuşadası’nın kent merkezinde alt ve üstyapıyla ilgili olan kronikleşmiş sorunlarına da köklü çözümler ürettik. Oy kullanırken lütfen 2019’dan önceki Kuşadası ile şimdiki Kuşadası’nı kıyaslayın. 5 yılda bizden önceki dönemlerde yapılan hizmetin 3,5 katını yaptık” diye konuştu.

28 Şub 2024 - 16:11 - Gündem