Başkan Ömer Günel: "Hizmet karnemiz başarılarla dolu"

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Emekli Subaylar Derneği ile Kuşadası Karadeniz Folklor ve Eğitim Derneği’ni ziyaret etti. Dernek üyelerine görevde olduğu 5 yılda kentte gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi veren Başkan Ömer Günel, “Hizmet karnemiz başarılarla dolu" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Görevde olduğu 5 yılda Kuşadası’nı ortak akılla yönetmek için sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleriyle yakın temas kuran başkan Ömer Günel, bir günde iki derneği ziyaret ederek üyelerle fikir alışverişinde bulundu. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel meclis üyesi adaylarıyla birlikte önce Kuşadası Emekli Subaylar Derneği'ni ardından da Kuşadası Karadeniz Folklor ve Eğitim Derneği'nin üyeleriyle bir araya geldi. CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz ve CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek'in de katıldığı ziyaretlerde Başkan Ömer Günel, dernek üyelerine kent genelinde gerçekleştirdikleri alt ve üstyapı yatırımları, sosyal destekler ve önümüzdeki hizmet döneminde yaşama geçirmeyi planladığı vizyon projeler hakkında bilgi verdi.

“STK VE DERNEKLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Hizmet karnesinin başarılarla dolu olduğunu belirten Başkan Ömer Günel, “Beş yılda Kuşadası’nda çok verimli bir dönem geçirdik. Dolayısıyla sizlerden önümüzdeki 5 yıl için de oy istiyorum. Görevde olduğum dönemde Kuşadası’nın çözülemez denen sorunlarını çözdük. Bugüne kadar hiçbir belediye başkanının gerçekleştiremediği Kent Meydanı ve Kuşadası Yaşam, Kültür ve Spor Merkezi projelerini hayata geçirdim. Kuşadası Belediyesi olarak sosyal desteklerimizle hep hemşehrilerimizin yanında olduk. Bunun yanında her kurum ile uyum ve iş birliği içerisinde çalışarak kentimize diğer alanlarda da yatırım yapılmasını sağladık. Sivil toplum kuruluşları ve dernekler bizim için çok önemli. Bir sonraki hizmet dönemimizde STK'lar için içerisinde toplantı salonlarının da olduğu bir merkez kuracağız ” diye konuştu.

25 Şub 2024 - 09:28 - Gündem