Kuşadası siyasetinde Salim Tümer Apaydın heyecan yarattı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önde gelen isimlerinden, önceki dönem Bozdoğan Belediye Başkanı Salim Tümer Apaydın, 31 Mart 2024 sonrası Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in yüküne omuz vermek için belediye meclis üyesi olarak görev yapacak. Başkan Ömer Günel’e deneyimleri ile katkı sağlayacak Apaydın’ın listede yer alması parti tabanında ve vatandaşlarda heyecan yarattı.

Kuşadası siyasetinde Salim Tümer Apaydın heyecan yarattı
Haber albümü için resme tıklayın

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, düzenlenen bir toplantı ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı. Kuşadası Belediye Başkanı ve CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, 2024 yerel seçimlerinde meclis üyeliği için aday olan isimleri Ramada Resort by Wyndham Otel’de düzenlenen bir toplantı ile basın mensuplarına tanıttı. Aday tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Kuşadası Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, parti yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları ve basın mensupları katıldı.

Salim Tümer Apaydın’a yoğun ilgi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in birinci sırada yer verdiği Salim Tümer Apaydın, toplantıda yoğun ilgi gördü. Partililerin ve basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği Apaydın, deneyimlerini Kuşadası halkı için aktaracağını söyledi.

Ekonomist olan Salim Tümer Apaydın, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Aydın’daki önde gelen isimlerinden kabul ediliyor. Apaydın’ın parti tabanıyla diyaloğu, vatandaşlarla samimiyeti dikkat çekiyor. Bozdoğan Belediye Başkanlığı görevinde de bulunan Apaydın’ın meclis üyesi olarak Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e de önemli katkılar sunması bekleniyor.

Kuşadası siyasetinde Salim Tümer Apaydın heyecan yarattı

Kuşadası siyasetinde Salim Tümer Apaydın heyecan yarattı

23 Şub 2024 - 19:37 - Siyaset