AK Parti'nin astığı afişler parçalandıı! İl Başkanı Gökhan Ökten'ten sert tepki geldi: Korkuyorlar!

Aydın’ın Köşk ilçesinde Denizli karayolu üzerinde bulunan kavşaklarda yer alan bilboardlara AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından asılan ‘Aydın’da su neden pahalı?’ afişleri kimliği belirsiz kişi veya kişilerce parçalandı!

Büyütmek için resme tıklayın

Erzurum, Balıkesir ve Aydın’daki su fiyatlarının kıyaslandığı afişlerde sadece fiyat yazan kısınların kesilerek parçalanması ise dikkat çekti. Vatandaşların tepkisini gösterdiği bu saldırı ile ilgili ilçe Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında emniyet güçleri afişleri parçalayan şüphelileri tespit etmek için çalışmalar başlattı ve çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

'AFİŞLER BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ'

Geçtiğimiz günlerde, su fiyatlarına dikkat çekmek için kent genelindeki bilboardlara astıkları afişlere yönelik yapılan saldırılar ile ilgili " AK Parti olarak Türkiye’nin en yüksek su faturasının Aydın'da ödendiğine dikkat çekmek için bilboard çalışması yaptık. Bu çalışma birilerini rahatsız etti. Maalesef Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ, rahatsız olduğu için bilboardlarımızı gece yarısı operasyonuyla kaldırdı” açıklaması yapan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, son olarak Köşk ilçesinde meydana gelen saldırıya da “Seçimlere az bir süre kala partimizin Aydın halkına gerçeği anlatmak için tarafımızca astırılan afişlere yönelik bu çirkin saldırılan artması birilerinin yaşadığı korkunun dışa vurması açısından dikkat çekicidir... Ama korku, gerçeğin gün yüzüne çıkmasına hiçbir zaman engel olamaz... Aydın halkı, afişleri patlatan zihniyet tarafından ne kadar pahalı su kullandığının artık bilincinde... Gereğini de 31 Mart'ta yapacaktır..." sözleri ile tepki gösterdi.

20 Şub 2024 - 13:29 - Gündem