Ökten; "Üreticilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz"

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya'nın sahadaki temaslarına omuz verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Aydın İl Başkanı Ökten, İncirliova'da beraberindeki Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya ve partilileriyle bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Ziyaretleri çerçevesinde bir araya geldiği ilçenin ileri gelenleriyle STK temsilcilerinden Cumhur İttifakı'na destek isteyen Ökten, İncirliova'da AK Belediyecilik hizmetlerinin hayata geçmesiyle ilçenin önünün daha da açılacağını belirtti.

Son olarak TARİŞ Pamuk Birliği Asbaşkanı Ali Şimşek'e ziyarette bulunan Başkan Ökten, yaptığı açıklamada, "İncirliova Belediye Başkan Adayımız Sn. Aytekin Kaya, İncirliova İlçe Başkanımız Sn. Ali Kaykı, MHP İncirliova İlçe Başkanımız Sn. Polat Tanrıkulu ve AK Parti İncirliova İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Yasin Geçgel ile birlikte TARİŞ Pamuk Birliği As Başkanı Ali Şimşek'i makamında ziyaret ederek çiftçilerimizin görüş, öneri ve taleplerini dinledik. Üreticilerimizin her zaman olduğu gibi yanlarında olamaya devam edeceğiz" dedi.

Ökten;

Ökten;

13 Şub 2024 - 11:31 - Siyaset