Posacı, Savaş'ı yalnız bırakmıyor

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş’ın Koçarlı Ziraat Odası’ndaki programına Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan 27’nci Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı da katıldı. AK Partili gerek önceki dönem, gerekse de mevcut vekiller ile il yönetimi ve teşkilat arasındaki birlik beraberlik partililer arasında memnuniyet ve 'Bu sefer kazanacağı' umudu ve heyecanını pekiştiriyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Savaş, Koçarlı Ziraat Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı. Tarıma dair güncel konuların görüşüldüğü toplantıda Savaş, göreve gelmeleri halinde yaşama geçirmeyi planladıkları tarımsal kalkınma projeleri hakkında bilgi verdi.

Toplantıya, 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti’den Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan 27’nci Dönem Aydın Milletvekili Rıza Posacı’nın da katılması dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Aydın milletvekilleri Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu da toplantıya katılan isimler arasında yer aldı.

13 Oca 2024 - 15:55 - Gündem