Savaş, Aydın’ın kaybedecek vakti yok!

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayasıyla akşam yemeğinde Aydın’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Etkinlikte konuşan Savaş, yerel seçimleri işaret ederek, “Aydın’ın beş yıl daha kaybedecek vakti yok” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi. Yemekte konuşma yapan Savaş, Aydın’ın emsallerinden 10-15 yıl geride kalan bir şehir olduğunu dile getirdi. Savaş, “Aydın Ege Bölgesinin en gözde şehri konumundaydı. Bunu burada yaşayan hemşehrilerim hak etmiyor. Bu şehir bize emanet. Yerel yönetim anlamında hak ettiği şekilde yönetmek ve projeler üretmek hepimizin görevi. Hep birlikte bunları yapacağız. Hep birlikte çalışıp, başarıp, kazanacağız ve birlikte yöneteceğiz” dedi.

“KAVGAM DA SEVDAM DA AYDIN”

Savaş, “ Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek için yola çıktım. Aydın’ı çok seviyorum. Kavgam da sevdam da bu şehir. Ben yaptım, bilirim şeklinde bir yönetim anlayışımız hiçbir zaman olmayacak. Hep birlikte çalışarak bu şehrin kaderini değiştireceğiz. Değişim şart artık” ifadelerini kullandı.

12 Oca 2024 - 21:56 - Gündem