Posacı dava adamı olduğunu gösterdi: 'Mustafa Savaş'ın sonuna kadar arkasındayım'

TBMM 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Cumhur İttifakı AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın sonuna kadar arkasında olduğunu açıkladı. Yakın çevresine ve dostlarına da Mustafa Savaş'ın adaylığına destek verilmesi noktasındaki yazışması da ortaya çıkan Posacı'nın, sözkonusu mesajında, "Mustafa Savaş'ın sonuna kadar arkasındayım" dediği ortaya çıktı.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti’nin Aydın’da Büyükşehir Aday Adaylığı süreci tamamlandı. Bu dönem AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak dikkatleri üzerine çeken TBMM 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Mustafa Savaş’a seçim sürecinde başarılar dileyerek geçtiğimiz son iki yerel seçimde olduğu gibi bu seçimlerde de sonuna kadar arkasında olduğunu belirtti. Ayrıca Posacı'nın özelden kendisine kedisine yakın bir isimle yaptığı bir yazışmada da Savaş'a açık desteğini ortaya koyarak dava adamlığı duruşu sergilemesi de takdirle karşılandı.

AK BELEDİYECİLİK VURGUSU YAPTI

Mustafa Savaş'a açık desteğini de yineleyen Posacı, Aydın'da yerelin genel iktidarla birleşmesinin ilin geleceği adına da büyük önem taşıdığını belirterek, "Kısır çekişme, sen ben kavgalarından uzak bir şekilde tüm partililerimizi de bu noktada duyarlı olmaya davet ediyorum. Memleketimizin birliği ve dirliği adına mutlaka özellikle Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin AK Belediyecilik ile tanışması gerekiyor. Ben bu noktada Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş'ın sonuna kadar arkasındayım" dedi.

11 Oca 2024 - 19:13 - Siyaset