Posacı'dan Savaş'a destek mesajı

Bugün itibariyle sona eren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylık sürecinde, desteklerinden dolayı tüm partililerine teşekkürlerini ileten AK Parti'nin 27. Dönem Aydın Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıza Posacı, aday olarak açıklanan Mustafa Savaş'a başarılar diledi.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti'nin 27. Dönem Aydın Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıza Posacı, süreçle ilgili yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı başta dostları olmak üzere e-temayül yoklamasına katılarak oy kullanan üyelere, İl Başkanlığı'na, ilçe başkanlıklarına, mahalle teşkilatlarına, geçmiş ve mevcut milletvekillerine teşekkürlerini iletti. Kendisine süreç boyunca destek veren binlerce vatandaşa da ayrıca minnettar olduğunu belirtti.

"HELALLİKLERİNİ İSTİYORUM"

Sürecin sonucunda Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş'a ve Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan adaylarına başarı dileğinde bulunan Posacı, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; "Saygıdeğer Hemşehrilerim, sizlerin desteği ile çıktığımız Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylık sürecimiz bugün itibariyle sonuçlanmıştır. Bu süreçte bizlere destek olan dostlarımıza , yapılan e temayül yoklamasında kilometrelerce yol gelip oy kullanan bütün üyelerimize, İl Başkanlığımıza, İlçe Başkanlıklarımıza ve mahalle teşkilatlarımıza, geçmiş dönem milletvekillerimize ve şu anki milletvekillerimize bu süreçte göstermiş oldukları özverili çalışmalar için teşekkürler ediyorum. Hergün parti ayrımı olmaksızın telefon ve mesajlarla arayıp desteklerini ifade eden binlerce hemşehrimize, yıllarca omuz omuza yol yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarıma ve kardeşlerime sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu güzel süreç için harcadıkları enerji ve zaman için helalliklerini istiyorum. Süreç sonucunda Cumhurbaşkanımızın görevlendirdiği Mustafa Savaş arkadaşımıza ve Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan adaylarımıza başarılar diliyorum"

07 Oca 2024 - 22:12 - Gündem