AK Parti’nin yeni binası açıldı

AK Parti Aydın İl Başkanlığının yeni hizmet binasının resmi açılışı, düzenlenen törenle gerçekleşti. Açılışa katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Aydın’da bir destan yazacağız vakti geldi artık. Aydın böyle yönetilmeyi hak etmiyor. Cumhur ittifakı olarak el ele bu şehre hizmet edeceğiz” dedi.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

Efeler ilçesi Ilıcabaşı mahallesi Aydın- Denizli karayolu üzerinde hizmet vermeye başlayan AK Parti İl Başkanlığı’nın yeni hizmet binasının açılışı yoğun katılımla gerçekleşti. Açılışına, Kandemir'in yanı sıra AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, İl Başkanı Gökhan Ökten, çevre illerin başkanları, belediye başkanları, ilçe başkanları partililer katıldı.

YERELDE BAŞARILI OLACAĞIZ

Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Aydın’ın AK Parti için öneminin büyük olduğunu belirterek, “Aydın bugün bir başka güzel. Aydın bu gelenek için sembol bir şehir. Bizim ilham aldığımız siyaset yaparken değerlerinden beslendiğimiz anlayış için sembol bir isim Aydın. Genel başkanımız Aydın’ı masayı yatırırken gönlümüzden geçen bir aşkla bakıyoruz bu şehre. Gönlümüz arzu ediyor ki yerel seçimlerde, başarı yakalayalım” dedi.

AYDIN GERİYE GİDİYOR

“Yerelde bir müddettir Aydın geriye gidiyor” diyen Kandemir, soyle konuştu: “Oysaki biz bu şehre başka heyecanla bakıyoruz. İnşallah bu seçimlerde hizmet etmek için talip olacağız bu şehre. İstiyoruz ki aydında çok güzel hizmetler yapalım hep beraber. İstiyoruz ki bu şehrin dokusuna vizyonuna uygun kimseyi ötekileştirmeyen herkese gönlünde yer veren uygun hizmetler üretelim. İstiyoruz ki her sokağına hanesine güçlü kadınların gençlerine güzel insanlarına hizmet götürelim. Onun için 31 Martta bir daha huzura çıkacağız. Şehir inanıyoruz biz bunu görüyoruz. Cumhur ittifakı olarak başka bir heyecan görüyoruz.”

İYİ Kİ İKTİDAR OLMAMIŞIZ DİYORLAR

Türkiye’nin en önemli seçimlerinden birini yaptığını ve yerel seçimlerin de çok önemli olduğunu dile getiren Kandemir, “Seçimi kaybedenler dedi ki iyi ki biz iktidar olamamışız. Bir koltuk için nelerin yapıldığı neler için sözler verildiği ortaya çıktı. Onlar için iktidar olalım da nasıl olursak olalım pazarlıklarını nasıl yürüttüklerini hep birlikte gördük. Biz Cumhur İttifakı ise değerler için siyaset yapıyoruz. Dün böyleydi bugün böyle yarında böyle olacak. Biz milletimizin gönlünden ne geçiyorsa zihninde ne varsa onu konuşuruz. Biz yeter ki iktidar bizim olsun diye kirli pazarlıkların içine girmeyiz. Aydınlıların bunu gördüğünü biliyoruz. Cumhur ittifakı olarak el ele bu şehire hizmet edeceğiz” diye konuştu.

MESELE GÜZEL BİNALAR DEĞİL

Kandemir, “Mesele güzel binalarda olmak güzel binalarda olmak değil. O binalarda neler konuşulduğu önemli. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin AK Parti’nin binalarında milletin gönlünde ne geçiyorsa o konuşulur o tartışılır. İnşallah yeni yuvamızda biz milletimizin dertlerini çözmeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte aydın 31 Martta güçlü bir cevap verecektir. Milletvekillerimiz, MKYK üyeleri ve il başkanımızla birlikte Aydın’da bir destan yazacağız vakti geldi artık. Aydın böyle yönetilmeyi hak etmiyor. Hep birlikte sadece aydından değil buradan yaktığımız meşale ile Türkiye’ye bambaşka bir bahar yaşatacağız. 14 ve 28 Mayıs’ta başlayan heyecanı 31 Martta zirveye ulaştıracağız” diyerek Aydin’ı istediklerini belirtti.

AYDINLILARA HİZMET ETMEYE BAŞLAYACAĞIZ

Kandemir sözlerini şöyle tamamladı: “İlçelerin her birini cumhur ittifakı olarak kazanacağız ve inşallah 31 Martta büyükşehir girerek Aydınlılara hizmet etmeye başlayacağız. Biz aydına hizmet etmek istiyoruz. Çünkü burası Menderes’in şehri. Çünkü burası siyasi anlayışımın yaşadığı yaşatıldığı bir şehir. Herkesi kucaklayarak bize oy vermiş vermemiş herkese derdimizi anlatarak hizmet etmeyi arzu ediyoruz. 28 mayıs sonrası gösterdi ki şehirler ehil ellere teslim edilmedi. Bütün heyecanımız sevdamız aşkımız bu millet için. Gece gündüz mücadele etmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki Aydın buna hazır.”

Kandemir’in konuşmasının ardından partinin yeni binası dualar eşliğinde kurdele kesilerek açıldı.

19 Kas 2023 - 19:58 - Gündem