Kuşadası'nda Türk Bayrağını indirmeye çalışan kişi neredeyse linç edilecekti

Kuşadası'nda dün gece geç saatlerde hareketli anlar yaşadı... Sahil yolu üzerinde bulunan Kuşadası Belediyesi İbrahim Aki kültür merkezi binası girişinde asılı olan Türk Bayrağını ve Belediye bayraklarını indirmeye çalışan şahıs çevredeki vatandaşlar tarafından feci şekilde dövüldü.

Video için play'e tıklayın

Kısa süre önce küçük yaşta kız çocuklarına taciz ve kamu malına zarar vermekten cezaevinden çıktığı öğrenilen Mustafa adlı şahsın kültür merkezi binası girişinde asılı olan Türk bayrağını ve diğer bayrakları indirmeye çalıştı. Bayrakları indirmeye ve iddiaya göre yakmaya çalıştığı belirtilen şahsı gören vatandaşların sert tepkisi ile karşılaşan sabıkalı şahıs, bina girişinde ki merdivenden indirilerek feci şekilde dövüldü.

Alkollü olduğu fark edilen ve kafasında bira şişesi kırılan sabıkalı şahsı dövenler arasında kadınların da bulunması dikkat çekti... Çevredeki esnafında tepki gösterdiği sabıkalı şahsa, kendisi gibi alkollü olan ve ayağı kırık olan bir kadının koltuk değnekleriyle saldırdığı anlar ilginç görüntüler oluşturdu.

Vatandaşların ihbarı üzerine linç edilmekten Polisin ve devriye gezen bekçilerin müdahalesiyle canını kurtaran şahsa 112 acil ekibi müdahale etti. Şişe kırılan kafasına dikiş atılarak pansuman yapılan şahıs daha sonra hastaneye götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

26 Eyl 2022 - 14:23 - Asayiş