Efeler Kaymakamı, halkı spora davet etti

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin stresten korunmak ve sağlıklı yaşam için Efeler halkını birlikte spor yapma çağrısında bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Efeler ilçesinde yaptığı çalışmalarla takdir toplayan ilçe kaymakamı Cemal Şahin, sosyal konulara karşı duyarlılık gösteriyor. Bireysel olarak her sabah yürüyüş yaparak güne başlayan Şahin, formunu korurken vatandaşlara da örnek oluyor. Kaymakam Şahin, Efeler halkını spor teşvik etmek için kampanyaya öncülük etti. Efeler Kaymakamlığı’nca “Gelin birlikte yürüyelim, yürümek yaşam tarzımız olsun” sloganıyla kampanya başlatıldı. Kampanyayla 28 Haziran’dan itibaren her sabah saat 06.30’da Adnan Menderes Stadyumu’nda vatandaşların katılımıyla sağlıklı yaşam yürüyüşü yapılacak.

YÜRÜYÜŞ YAŞAM TARZI OLMALI

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin, Efeler halkını spor yapmaya davet etti. Yürüyüşün sağlıklı yaşam için çok önemli olduğunu vurgulayan Şahin, “Daha sağlıklı bir yaşam bizim elimizde. Gelin birlikte yürüyelim, yürüyüşü yaşam tarzımız haline getirelim. Yürümek belki de yapabileceğimiz en kolay spor. Ama önemli olan yürüyüşü yaşam tarzımız yapmak. Birlikte yürümeye ve daha sağlıklı yaşamaya ne dersiniz? Günlük hayatın stresini azaltmak ve daha da önemlisi sağlıklı yaşamı, yaşam tarzına dönüştürmek yürüyüş ile mümkün. Bu basit ama en etkili sporu birlikte yapmaya tüm Efeler'i davet ediyorum” diye konuştu.

# aydın

26 Haz 2022 - 13:20 - Spor